Адвокат Даниленко
Віталій Валерійович

 

(096) 777-11-55

 

Сімейні суперечки

 

Житлові суперечки

 

Спадщина

 

 

Цивільні справи

 

Кримінальні справи

 

Адміністративні справи

 

 

Юридичним особам

 

Скарги і апеляції

 

Сімейний адвокат

 

ГОЛОВНА     ТЕРМІНОВА ДОПОМОГА     ЗАХИСТ В СУДІ     ДОПОМОГА ПРИ ДТП     ОСОБИСТИЙ АДВОКАТ     КОНТАКТИ

Захист в суді

    

 

 

Я готовий представляти інтереси свого клієнта у суді будь-якого рівня. Незалежно від того, чи подано позов проти Вас, чи Ви є подавачем позову, забезпечу надійний захист Ваших інтересів. Завжди є особисто присутнім на всіх судових засіданнях, надаючи повну підтримку клієнту до закінчення судових розглядів.

 

Ми правильно складемо заяву та направимо весь пакет документів до суду. Опрацюємо кожен пункт правової позиції. Під час підготовки до процесу ми врахуємо всі правові норми та статті, які стосуються Вашої ситуації. Якщо це Ваш перший суд або Ви не знаєте, як поводитися в суді - ми дамо Вам чіткі інструкції і підготуємо до засідання.

 

Також врахуємо всі можливі сценарії супротивника. Оцінимо правову позицію опонента та за необхідності скоригуємо нашу позицію під час проведення судового процесу. Заперечимо результати експертизи, якщо вони не на Вашу користь.

 

Представляючи Ваші інтереси у суді, грамотно обґрунтуємо позицію на судовому засіданні. Аргументована позиція, яка спирається на закон, дозволить нам завершити судовий розгляд із максимальною вигодою для Вас. У разі потреби подамо зустрічний позов або апеляцію на винесене рішення.

 

Адвокат для захисту в суді Дарницький район  Адвокат для суду Дарниця Київ

 

Ефективно захищаю Ваші інтереси у суді у таких питаннях:

 

- Сімейні суперечки

- Трудові суперечки

- Адміністративні справи

- Кримінальні справи

- Цивільно-правові суперечки

- Спадкові суперечки

- Житлові та сімейні суперечки

- Захист прав споживачів

- Захист прав позичальників

- Земельні суперечки

 

Першим кроком стане продумування персональної стратегії захисту або подання позову, збирання та своєчасне подання всіх необхідних документів. Далі ми разом із клієнтом пройдемо весь шлях судового розгляду, спираючись на вироблену позицію, розбір та аналіз Вашої ситуації перед кожним судовим засіданням, вивчення стратегії та слабких місць іншої сторони. Ми ведемо нашу роботу у судовому процесі до отримання максимально вигідного для Вас результату.

 

Телефонуйте, обговоримо Вашу ситуацію під час особистої зустрічі та одразу розпочнемо підготовку до судового процесу. Зі мною завжди можна зв'язатися за телефоном (096) 777-11-55.

  

ОБРАТИ МОВУ САЙТА:  УКР | РОС

2023 р. ©  АДВОКАТ ВІТАЛІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ ДАНИЛЕНКО.