Адвокат Даниленко
Віталій Валерійович

 

(096) 777-11-55

 

Сімейні суперечки

 

Житлові суперечки

 

Спадщина

 

 

Цивільні справи

 

Кримінальні справи

 

Адміністративні справи

 

 

Юридичним особам

 

Скарги і апеляції

 

Сімейний адвокат

 

ГОЛОВНА     ТЕРМІНОВА ДОПОМОГА     ЗАХИСТ В СУДІ     ДОПОМОГА ПРИ ДТП     ОСОБИСТИЙ АДВОКАТ     КОНТАКТИ

Особистий адвокат

    

 

 

У разі Вашої зацікавленості готовий стати Вашим сімейним адвокатом на постійній довгостроковій основі.

 

Термін "сімейний адвокат" досить міцно увійшов у наше повсякденне життя і не вимагає будь-якого детального роз'яснення - з самої назви зрозуміло, що це адвокат, який постійно захищає інтереси всіх членів сім'ї. Сюди також входить оперативна допомога адвоката кожному члену сім'ї у разі виникнення будь-яких непередбачених ситуацій. Зрозуміло, що сімейний адвокат знає кожного члена сім'ї і завжди готовий відстоювати інтереси кожного з них.

 

Існує думка, що дозволити собі сімейного адвоката можуть лише заможні люди – мовляв, це дорого та й потрібно лише тим, хто займається бізнесом чи є публічною персоною. Одразу скажу, що це не так. Сімейний адвокат не меншою мірою необхідний кожній звичайній сім'ї – вже хоча б тому, що це дозволяє відчувати постійний захист та юридичну підтримку у повсякденному житті. І якщо раптом Вам буде потрібна допомога в несподівано виниклій чи нестандартній ситуації, Ви завжди зможете розраховувати на оперативну підтримку досвідченого адвоката, який особисто знає Вас.

 

Особистий адвокат Київ  Сімейний адвокат Дарниця Київ

 

Багато хто плутає два поняття «сімейний адвокат» та «адвокат із сімейного права». Сімейний адвокат або адвокат певної сім'ї представляє інтереси всіх членів сім'ї в усіх напрямках права. А адвокат із сімейного права займається виключно питаннями сімейних взаємин – шлюбний договір, розірвання шлюбу, опіка над дітьми, поділ спільного майна тощо.

 

Сімейний адвокат також готовий терміново приїхати до свого підопічного, забезпечити його захист у силових структурах, прокуратурі, контролюючих органах. У разі передачі справи до суду сімейний адвокат захищає інтереси свого підопічного в суді, беручи особисту участь у судових засіданнях.

 

Сімейний адвокат гарантує дотримання конфіденційності. Усі делікатні питання та будь-яка закрита інформація особистого чи комерційного характеру залишаться виключно між адвокатом та його клієнтом.

 

У Європі та США мати свого постійного адвоката стало нормою життя людей середнього та високого достатку. Це практика, що давно склалася, яка охоплює значну частину суспільства. Це так само природно та звично, як, наприклад, сімейний лікар. В Україні також все більш затребуваним стає постійний юридичний захист усіх членів сім'ї одним висококваліфікованим адвокатом, який завжди готовий надати дієву допомогу.

 

Якщо Ви зацікавлені у послугах сімейного адвоката, який на постійній основі захищає Ваші інтереси та інтереси членів Вашої родини, готовий до особистої зустрічі з Вами для узгодження всіх аспектів нашої співпраці.

 

Телефонуйте, я завжди на зв'язку: (096) 777-11-55.

  

ОБРАТИ МОВУ САЙТА:  УКР | РОС

2023 р. ©  АДВОКАТ ВІТАЛІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ ДАНИЛЕНКО.